קטגוריית מוצרים

RE-52AA המאדה סובב

RE-52AA המאדה סובב

המאדה הוא השימוש של ואקום לחץ, טמפרטורה קבועה במצבי

Product Details

אם אתה מחפש כימית, ביולוגיה, רוקחות, מזון re-52aa המאדה של סין re-52aa המאדה, 2 ל' המאדה, 0.25l המאדה, מערבלים ואקום יצרנים, ספקים, facoty, או בדיקת התאמה אישית המאדה re-52aa desing עם הספק מקצועי בסין, אל תהסס ליצור קשר עם מכשיר Toption.

RE-52AA המאדה סובב

תיאור של RE-52AA המאדה סובב

המאדה הוא השימוש של ואקום לחץ, טמפרטורה קבועה תנאים, חימום באמצעות בקבוק מסתובב במהירות קבועה הסיבוב, היווצרות של סרט דק שטח גדול, התקנות ציוד אידוי גבוהה.

המאדה משמש בעיקר עבור תעשיית הפרמצבטיקה, הכימיה והביו-פרמצבטית ריכוז, התגבשות, ייבוש, ההפרדה, פירוק פחם השחזור. העיקרון הוא: במצב ואקום, טמפרטורה קבועה חימום, לסובב סיבוב קבוע בקבוקים, סרט, אידוי גבוהה דק החומר היווצרות sidewall שטח גדול. Solubilization מאת vapor מעבה זכוכית גבוהה קירור, שחזור בבקבוק אוסף, לשפר את היעילות של התאדות, במיוחד קל לשימוש בטמפרטורה גבוהה פירוק של ההשתנות של מוצרים ביולוגיים היה מרוכז וטיהרו.

תכונות עיקריות

חדש קומה המאדה, שימוש עם קיבולת גבוהה, flask רוטרי אידוי קוטר גדול, גדל אידוי באזור, הלחץ מים באמבטיה, לצד ספין, חימום צד, דיפוזיה או התאיידות של הפתרון, מגוון רחב של יישומים וריכוז גודל המדגם, ייבוש, החילוץ, מיחזור, כימיקלים, תרופות, מזון, סביבתית, אוניברסיטת מחקר מעבדה, תעשייתי הייצור ההמוני של ציוד טוב כזה.

פרמטרים טכניים

סוג

RE-52AA

למטה מצב

הרמה חשמלי

Range(rpm) מהירות

0-120

הטמפרטורה range(℃)

RT-100

מעבה

בכתב אנכי, שפופרת סרפנטין כפול

עם קיבולת קטנה השמנה קר

סיבוב הבקבוק מרבי capacity(L)

2

התפוסה המרבית כדי לאסוף את bottles(L)

2

Power(W) מנוע

1100


Hot Tags: re-52aa המאדה, 2 ל' המאדה, 0.25l המאדה, מערבלים ואקום, סין, יצרנים, מפעל, ספקים, הספק בסין, התאמה אישית, עיצוב, כימיה, ביולוגיה, פרמצבטיקה, מזון
מוצרים קשורים
Feedback
קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
צור קשר
Address: בסין, TaiBai Road, רובע יאנטה, שיאן
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
זכויות יוצרים © Toption כלי ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.