קטגוריית מוצרים

גז זכוכית פוטו אטמוספרי הכור

גז זכוכית פוטו אטמוספרי הכור

גז מואר בחוץ פוטו אטמוספרי הכור, מפעל - TOPTION יש תומך טכני פרופסורים רבים של SJTU ושל NTU בפיתוח נקודה

Product Details

אם אתם מחפשים כימית, ביולוגיה, רוקחות, מזון גז זכוכית פוטו אטמוספרי הכור של סין גז זכוכית פוטו אטמוספרי הכור, מנגנון התגובה פוטו אטמוספרי, כור פוטו אטמוספרי 250 מ ל, כור פוטו אטמוספרי 500 מ"ל, גז photocatalytic מואר החיצוני זכוכית הכור, 1000 מ ל כור פוטו אטמוספרי יצרנים, ספקים, facoty, או בדיקת התאמה אישית כור גז זכוכית פוטו אטמוספרי desing עם הספק מקצועי בסין, אנא הרגישו חופשי ליצור קשר Toption כלי.

TOPT - 9 גרם גז מחוץ photocatalytic מואר הכור/פוטו אטמוספרי זכוכית הכור

גז מואר בחוץ פוטו אטמוספרי הכור,... מפעל TOPTION יש תמיכה טכנית פרופסורים רבים של SJTU ושל NTU בפיתוח נקודה. סדרת TOPT מוחל בעיקר מחקר גז / שלבים נוזלי, האור הנראה קבוע / מדומה, יכול לטעון כלי התגובה TiO2, התגובה פוטו אטמוספרי בתנאים של photocatalyst וכן הלאה. סדרה זו ניתן מספק דוגמאות של המוצר מגיבים אנליטית, רדיקלים חופשיים, וכדי למדוד מגיבים קינטי קבועה, הקוונטים תשואה; הוא משמש בתחומים של Chemosynthesis, הגנת הסביבה, מדעי החיים, ועוד.

החלק העיקרי של זכוכית פוטו אטמוספרי הכור, כולל את התיבה הראשית, חשמל שליטה מרקורי מנורה, קסנון המנורה בקרי חשמל, תאורה, יעיל מחזירי אור, אור מקור קירור כדי להגן על המלכודת קר, להרים שולחן גובה-סוג התגובה, הכור גז (יכול להיות כור גז קוורץ, גם יכול להיות SS316 בלחץ גבוה הכור. ניתן להתאים אישית בהתאם לצרכים שלך).

TOPT - 9 גרם סוג הכור פוטו אטמוספרי כ שמקיפים:

חשמל-בקר 1, של מרקורי מנורה, שליטה of100W, 300W, תנאי עבודה מנורת כספית בלחץ בינוני 500W;

חשמל-בקר 2, של קסנון המנורה, שליטה של 100W, 300W, 500W או 1000w מייצרים קסנון המנורה תנאי עבודה, (כל TOPT - 9 גרם סוג התגובה פוטו אטמוספרי מכשיר סטנדרטי בקר וכספית מנורת קסנון מכשיר חשמלי בקר לבחור אחד);

3, בקר מכשיר חשמלי של מנורת קסנון כספית לבין הבקר כוללת את אספקת החשמל הכולל, הבחירה מנורה, מנורה של ספקי כוח;

4, כל אורח/ים ילד/הגנה אור זכוכית קוורץ או שיפור של המלכודת קר;

5, מחזירי אור יעיל, הקרינה האפקטיבית גז (כגון תחמוצות חנקן, תחמוצות גופרית, פחמימנים, וכו '), גז משטח של השינוי אופטי; גם יכולים ללמוד ריכוז גבוה יותר של התערובת של שינוי פוטו אטמוספרי;

6, מחולל הגז התגובה של קוורץ כל 250 מ"ל, 500 מ"ל, 1000 מ ל אופציונלי; באפשרותך לבחור מערכת הכור בלחץ גבוה SS316L.

7, תוך הסתמכות על המכשיר יכול לשמש בתיבת הראשית, מצויד גם עם מפעל ייצור את המגרש-סוג התגובה טבלה.

8. תגובת טמפרטורה אספקת למלכודת קר המשאבה לא רק מספקים מים ממוחזרים על מנת לנהל את החום שנוצר על ידי קליטת האור; לספק TOPT - 9 גרם סוג הכור פוטו אטמוספרי של גז שלב גשמי בתגובה טמפרטורה חיצוני סביבת הבדיקה עבור נתונים הגלובליזציה של המדים בדיקות, ובכך מגדילים את ההשוואה העולמית של נתונים מתוך מחקרים דומים והתקדמות.

כל החלקים של תיאור

קודם כל, התיבה הראשית

בתיבת הראשית היא סדרה של כור פוטו אטמוספרי להציב בו אור מכשירים, כולל את התכונות הבאות:

קופסת × 480 מ"מ × 420 מ"מ גודל 900 מ"מ, שוקל כ- 29 ק ג.

בתוך הקופסה השחורה על מנת להפחית השתקפות אור.

לאחר הארונות העליונים עם קירור מאוורר הלוח, ארונות אחרי הוועד המרכזי יש "זרימה לעבור", ניתן למימוש חופש (קירור מים) מים אזעקה. אחרי בתחתית צלחת יש שני חורים עבור קירור צינורות מים, צינור כבל כדי לחבר את הבקר דרך.

הארונות משמאל שלושה שקע מיוחד עבור התיבה של המנוע, אורות, הבורר"זרימה" לשימוש את התקע פלט.

השנייה, כספית, מרקורי בקר חשמלי

לספק אור 100W, 300W או 500W, 1000w מייצרים, מנורת כספית בלחץ בינוני של לפעילות התקינה של מרקורי מנורות באור אולטרה סגול שנוצר במהלך מבצע דין וחשבון בנושא האנרגיה הכוללת 40%. מרקורי מנורה קלות בפתיחה 5 דקות עד יציבה, כבה האורות צריך לחכות 5 דקות לאחר ביצוע ההזמנה להפעיל מחדש. מתי אתה צריך להביא משקפי שמש עם הגנת UV לנזק העיניים והעור.

לחץ בינוני מרקורי מנורה של הפרמטרים אופטי הן כדלקמן:

התפלגות ספקטרלית של מנורת כספית ועוצמתם היחסית כדלקמן:

טבלה 2 ספקטרלי חלוקת לחץ בינוני מרקורי מנורה

אורך הגל (אן אם)

250

313

365

400

510

620

720

שהבוטות היחסית %

20

85

100

30

20

40

80

מרקורי מנורה פולט-אור חלק של הרכבת התחתית קוורץ, היד במגע ישיר עם מזהמים, אשר משפיעים על עוצמת האור. קוורץ נפוץ מחוץ מטלית כותנה נקייה לחה עם כמות קטנה של אלכוהול, ניקוי פנימה הקרם לשימוש.

לוח הבקרה באמצעות: הזרם הכולל, בחירת המנורה, אספקת חשמל המנורה, מנועים, מתגי האור ו את הזמן הכולל של הפעלה והגדרות אחרות, תת בזמן הגדרת, המנורה מטר הנוכחי, הנחיות אזעקה. בקר עם מאוורר חום.

גודל בקר הוא מ מ 245 × 170 מ מ × 180 מ מ, שוקל כ- 23 ק ג.

פתיחת ההליך בקר הוא: בחר מנורה של תאורה כוח ← ← ← הכוח הכללי אור מתחיל, לחץ על התחל, ואז החל אור תזמון.

לסגור את השליטה נהלים: המנורה הכולל כוח ← חשמל ← ← 5 דקות לאחר כיבוי קירור המים.

בקר על הגב של כוח קלט קו, הפתיל בעל.

בקר בצד האחורי של תיבת הראשי עבור התקע כבל עם הממשקים המתאימים.

בתיבה הכבל הראשי מחובר עם השגיאה בקר, או נמוך יותר מאשר בלחץ מים רגילים עבור קירור המים, המנורה אזעקה אור, אזעקה קול, מכשירים לא מצליח לעבוד.

שלוש, מנורת קסנון, מנורת קסנון בקר.

לספק אור למבצע 100W 300W 500W או 1000w מייצרים קסנון המנורה נורמלי ויציב. גודל בקר הוא מ מ 245 × 170 מ מ × 180 מ מ, משקל 34 ק ג. לוח הבקרה באמצעות לחצן "אור בחר" יוצא מן הכלל, לחצנים אחרים עם בקר מנורת כספית אותו. התפלגות ספקטרלית של מנורת קסנון ועוצמתם יחסית דומה לאור יום.

מנורת קסנון פרמטרים אופטי הן כדלקמן:

נורות קסנון טבלה 3 ממדים ופרמטרים אופטי:

כוח (W)

החל current(A)

ההפעלה הנוכחי (א)

מתח ההפעלה (V)

אורך קשת יעיל מ מ)

חיווט

100/300/500

8.3

18±3

50

220±20

הפניות בודד-הסתיים

1000

12.4

30±3

60

220±20

הפניות בודד-הסתיים

רביעית, מטאל-הליד, מטאל-הליד מנורת חשמל בקר:

החמישי, כל הגנה אור זכוכית קוורץ או שיפור של המלכודת קר

כל שיפור ההגנה אור כולו זכוכית קוורץ של המלכודת קר אינו רק יעילות גבוהה UV חדירה, תוך כדי עבודה שעות ארוכות משם כי מקור האור הנגרמת על ידי טמפרטורה, הבטחת גישה לחומרים אור ומגיבים, רק בניסוי עצמו ללא השפעה מבחוץ.

שישית, הרמת שולחן גובה התגובה

להרים שולחן גובה סוג התגובה, TOPTION במפעל למחקר, פיתוח של גז-שלב חדש פוטו אטמוספרי או תערובת של ריכוז גבוה של המשטח הפיכת השולחן המיוחד, המוצרים בתחום הקידום של האוניברסיטה הלאומית הגדולות נסיונות מעבדה עם תוצאות מוצלחות, שיבח את המשתמשים. מכונת פלדת אל-חלד, עם הזזה מודול, פלדת אל-חלד סטנדרטי סיים מידה, כך מקור האור מן תגובתי חומרים יש שליטה אפקטיבית.

הכור השביעי, פוטו אטמוספרי טמפרטורה אספקת משאבת

משאבת אספקת חום, היא לקחת צורות מכני בטמפרטורה נמוכה זרימת נוזלי קירור ציוד. עם נוזלי בטמפרטורה גבוהה, מים בטמפרטורה גבוהה אמבטיה אפקט. שילוב של TOPT - 9 גרם הקלד הכור פוטו אטמוספרי, עבור מצב ריבוי תגובות כימיות לעבוד. זה מכשיר ניסיוני חדש עשוי לשמש במקום קרח יבש ו חנקן נוזלי טמפרטורת התגובה יכולה לעשות את זה כמו כיור טמפרטורה נמוכה צמיגות. תחתון עם ערבוב מגנטי, חזקה מערכת מחזור הדם ערבוב ופנימיים עם 2 לחסל. את הטמפרטורה יותר אחיד, יכול להיעשות בנפרד בטמפרטורה, מחזורי טמפרטורה קבועה לשאוב כדי לספק טמפרטורה קבועה קר מקור השימוש ו. ביו-פרמצבטיקה, הנדסה כימית, הנדסת מזון, הדורשות דיוק גבוהה מדגם ממקורות שדה. שימוש נרחב בבתי חולים, מחקר מדעי, ניסויים, זיהוי של ביולוגית והיבטים אחרים של העבודה.

בנוסף, החברה TOPTION גם לייצר "מחזור מסוג הסרטים נופלים" הכור פוטו אטמוספרי, pls עיין בתמונה הבאה:

1. TOPTION החברה שלנו יכול לייצר "מיני הכור פוטו אטמוספרי כף יד:, pls להפנות הפעולות הבאות:

2 TOPTION החברה יכולה לייצר "/gas נוזלי תערובת פוטו אטמוספרי הכור", pls רואים את הפעולות הבאות:

3 עקרון הפעולה של TOPTION /gas הנוזלי תערובת הכור פוטו אטמוספרי, יכול בעזרת התחתון פריקה vavle וצייר לדוגמה, pls ראה עוקב:

4. חברתנו יכולה לייצר "8-12 קוורץ צינורות בינתיים זע סוג הכור פוטו אטמוספרי", pls רואים את הפעולות הבאות:

5. עקרון הפעולה של TOPTION 8-12 קוורץ צינורות בינתיים זע סוג הכור פוטו אטמוספרי, pls רואים בעקבות:

עלינו:

TOPTION הוא התמחה בייצור, מכירת זכוכית פוטו אטמוספרי הכור, UV זכוכית הכור מערכת, קסנון זכוכית הכור, זכוכית בשכבה יחידה הכור, הכור שכבה כפולה זכוכית, זכוכית תלת שכבתי הכור, ברים, מערכות אינסטלציה ציוד, מייצר הקרח, מכשיר אולטרה סאונד, לרסס מייבש, לחילוץ התקן וכן הלאה.

חווית 11-yaeas, לאחר 8 שנים בפיתוח, לנו יש צבר הגדלת נתח שוק מקומי או זר, נהנה מוניטין טוב בענף, המוצרים שלנו מוחלים על אוניברסיטת רבים ומתקני מחקר מדעי בתחומים רבים.  אנו גם להפיק את סוגי חסכון בהתאם לצרכים שלך. אנו מאמינים שאיכות לא אאכזב אותך. TOPTION החברה יכולה custimezed מפרטים שונים של זכוכית הכור מערכת, אנו מאמינים "TOPTION" יהיה שלך "אפשרות העליון"-

ברוכים הבאים אישית עיצוב! Pls אל תהסס לפנות אלינו, ברוכים הבאים!!!


Hot Tags: גז זכוכית פוטו אטמוספרי הכור, מנגנון התגובה פוטו אטמוספרי, הכור פוטו אטמוספרי 250 מ ל, 500 מ'ל הכור פוטו אטמוספרי, גז photocatalytic מואר החיצוני זכוכית הכור, הכור פוטו אטמוספרי 1000 מ'ל, סין, יצרנים, מפעל, ספקים, הספק בסין, התאמה אישית, עיצוב, כימיה, ביולוגיה, פרמצבטיקה, מזון
מוצרים קשורים
Feedback
קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
צור קשר
Address: בסין, TaiBai Road, רובע יאנטה, שיאן
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
זכויות יוצרים © Toption כלי ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.