ניווט

Contact Us

טל': 0086-29-88763980

פקס: 0086-29-88990306

דואר אלקטרוני: info@toptionlab.com

להוסיף: בסין, TaiBai Road, רובע יאנטה, שיאן

הבית > עלינו

TOPTION היא ספקית פתרונות מעבדה מקצועית, וכולם מחויבים לספק את הפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחות גלובליים, העובדים בביולוגיה, כימיה, תרופות, ניתוח סביבה, מזון, מחקר אקדמי ועוד. ללא קשר לתחום שבו אתה עובד, לשמור על שאיפה לאותה מטרה: כדי לספק לך את הפתרונות המתאימים ביותר & מוצרים, כדי להפוך את המחקר מדויק ויעיל יותר.


המטה TOPTION ממוקם שיאן, סין, שם עצמו מאות אוניברסיטאות ומכוני מחקר, מפורסם כמו אלפי שנים ההיסטוריה שלה היסטוריה ארוכה. תרבות עמוקה חזקה resvide מדעי מוצרים טובים יותר, פתרונות שירות עבורך ברציפות.


המוצרים העיקריים מכילה כור סינתזה כימית, evaporator סיבובית, סרט מאדים דקות, כור פוטו כימי, כור בלחץ גבוה, מייבש להקפיא, מייבש ספריי, וכו 'המותג המותג TOPTION יש מוניטין גבוה ביותר ביותר מ 70 מדינות ואזורים, לספק תמיכה טכנית עבור עשרות של אלפי ארגונים כדי לפתור בעיות בתוך המחקר שלהם, מיוחד עבור האוניברסיטה, מכוני מחקר, תעשיות, סוכנויות בדיקה, וכו קידום התקדמות הטכנולוגיה ושיפור חיי האדם הוא המשימה החברתית TOPTION .


אנו מאמינים, רק את איכות מעולה ביותר, הטכנולוגיה המובילה ביותר, הפתרון המלא ביותר ואת השירות המקצועי ביותר, יכול להפוך המשימה המשימה וראיון להתגשם. אז אנחנו נשמור על חדשנות מתמשכת ועבודה קשה, כדי לספק לך את הפתרונות הטובים ביותר & מוצרים, ולגרום לך מחקר מדויק ויעיל יותר.

אנחנו צוות צעיר, מקצועי ויצירתי,

אנחנו צוות לקוחות ומרכזי.


המשימה שלנו: להפוך את המחקר שלך מדויק יותר ויעיל.

החזון שלנו: להיות ספק המעבדה התחרותי ביותר בעולם.

הערך שלנו: שיתוף & win-win, הצלחה הלקוח, להיות אסיר תודה, לשמור על גידול, חדשנות ואחראי.

קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
צור קשר
Address: בסין, TaiBai Road, רובע יאנטה, שיאן
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
זכויות יוצרים © Toption כלי ושות', בע מ כל הזכויות שמורות.